cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Po - Ne 9 - 20
Supermarket 8 - 21 (Po - So), 8 - 21 (Ne)
Restaurace 10 - 22

O našem centru

Nový projekt CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN je zasazen do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. Unikátní multifunkční centrum vzniklo citlivým spojením původních historických částí budov pivovaru, o němž první zmínky sahají až k přelomu 17. a 18. století, s novými moderními prvky architektury.

V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb, svět rodinné zábavy i dostatek parkovacích míst.

Cílem bylo vytvořit novou možnost pro příjemné nákupy a trávení volného času v atmosféře nevšedního nákupního centra, v němž se snoubí tradice s modernou, pro obyvatele Děčína a přilehlých obcí i pro ostatní návštěvníky Děčínska.

Projekt CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN se rozkláda na celkové ploše přes 22 000 m2 s 17 500 m2 plochy s více než 60 obchodními jednotkami a 420 parkovacími místy.

 

 

 

 

Lokalita

Město Děčín leží v severních Čechách na soutoku řek Labe a Ploučnice a je nejníže položeným městem České republiky. Je významným říčním přístavem, důležitou železniční křižovatkou a nachází se na průsečíku několika silničních tahů.