Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

15.10.2019

Podzim s  sebou přináší plno barev v  teplých tónech. A i když už nebývá tolik teplo a slunečno, není na škodu se rozzářit alespoň teplým barevným svrškem. Snad nikdy nebyl na podzim takový výběr barevnosti a vzorů jako je letos. Hodně se objevují kabáty s  brokátovým vzorem. Je to opravdový skvost a s  takovým kouskem nikdy nezapadnete v  davu. Dovolené jsou k  takovému kousku i hodně barevné doplňky. Pokud na to máte naturel, tak hurá do toho

01.10.2019

Podzimní splín jistě aspoň jednou postihl každého z nás. Někdo se tím trápí každoročně, jiný skoro nepozná, že mu méně sluníčka bere energii. Není se čemu divit, podzimní plískanice, kratší dny, nízké teploty, to vše může přispět ke změně nálady. Rozhodně to neznamená, že bychom se měli v tomhle stavu utápět a hovět si v něm. Nikdo nechceme být permanentně ve špatné náladě, a i ti co v ní jsou, mohou pravidelným tréninkem najít cestu k dobré náladě.

15.09.2019

Letní parné dny již máme nadobro za sebou, a tak můžeme s  klidným svědomím uklidit všechny letní květované, a hlavně vzdušné a lehké kousky oblečení. V  polovině září už žádný závan tropů u nás nebude a pokud se ještě nechystáte k  moři, tak je načase uklidit léto do horních, dolních, či zadních částí skříně. Vím, že se Vám asi nechce, ale uvidíte, jak se Vám uleví, ale co je důležité, zjistíte, co vás v  šatníku čeká za podzimní a zimní kousky.

01.09.2019

Blíží se nový školní rok a tím i čas nových začátků. Úplně na začátku bychom si měli uvědomit, že to, co bylo doteď, nemusí být napořád. Stačí mít jen představu a pomalu si za ní jít. A s optimismem bychom měli začít i nový školní rok. A nemyslím tím jen optimismus náš, ale měli bychom podpořit i naše děti. Dodat jim odvahu, že letos bude jistě vše snadnější. Nový začátek je takový malý restart. Máme vlastně čistý štít. V žákovské není ani čárka, tak není důvod na předsudky. Co bylo v loni, se letos nemusí opakovat.

25.08.2019

Každý jistě někdy zažil ten pocit, kdy byl po návratu z dovolené tak utahaný, že nutně potřeboval dovolenou další. Návrat s pocitem marnosti ale nemusíte zažívat. Faktem je, že to, jak si dovolenou užijete, je jen ve Vašich rukou, a především ve Vaší hlavě.
Mám pro Vás pár tipů, jak si dovolenou užít bez zbytečných stresů.