cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

Módní rádce

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

 

04/01/2018 – zimní inspirace – outfit

Zima bývá většinou náročná v oblékání. Na první místo se staví teplo a až pak „líbivost“. Z toho důvodu jsem se rozhodla sestavit menší článek s několika fotkami, které mohou krásně posloužit jako inspirace. To, co si z nich odnesete, je jen na Vás. Nemusíte se držet stejných barev, klidně postačí jen kombinace oblečení. 

Koláže jsou dány dohromady náhodně z různých stylů. :)

Nebojte se kombinace světlejších barev dohromady nebo kombinace světlejších a tmavších. Obě vypadají velmi dobře. :) Stejně dobře vypadá kombinace i „pohorek“ s elegantnějším kabátem nebo tenisky. Nicméně pozor na holé kotníky, s těmi počkejte až bude teplejší počasí. :)

Silonky se vzorem jsou letos v zimě také velkým trendem. Zkuste například puntíky nebo jiné vzory. :) Doplňky, jako například vzor na punčochách, jsou velmi důležité. 

Pokrývka hlavy. Pokud máte „bad hair day“ , tak klobouk nebo čepice může být Vaším nejlepším přítelem. Navíc to krásně doladí i Váš outfit. A nebojte se ani divočejších kombinací jako vzorovaný svetr, výrazný prsten nebo vyšší ponožky než boty. :)

Výrazná bunda, lesklé kalhoty nebo čiré brýle. I tím můžete zpestřit Váš outfit. Nezapomeňte, že věk je jen číslo a obléci si můžete cokoli, pokud se v tom budete cítit dobře. :) 

 

Mějte se krásně, 

Vaše M.

 

21/12/2017 – Silvestrovská party

Přečíst celý článek

07/12/2017 – Štědrovečerní outfit

Štědrý den je pro velkou většinu z nás sváteční den. Den, na který se všichni těší. Den, který je vyjímečný. Pro malé to je hlavně o těšení se na dárky od Ježíška. Pro ty větší to je i přes velkou námahu den, kdy jsou všichni pohromadě.

Přečíst celý článek 

09/11/2017 – Originální adventní kalendář 

Vánoce se pomalu blíží a s nimi i adventní kalendář pro naše milované. Pokud nechcete kupovat ty obyčejné, které najdete v nejrůznějších obchodech, tak si můžete vyrobit vlastní a dle vašeho obsahu budou i originální. :) 

 Přečíst celý článek 

26/10/2017 – Trendy a triky v líčení

Trendy na podzim zimu jsme si už řekli v předchozím článku, teď se společně podíváme na trendy v líčení + si Vám ukážu pár triků, které usnadňují líčení.

Přečíst celý článek

12/10/2017 – Modni trendy podzim/zima 2017

Jako každý rok, tak i ten letošní tu jsou trendy na podzim/zimu 2017. Jak se tedy obléci, abychom vypadaly trendy?

Přečíst celý článek

28/09/2017 – Jak správně vrstvit oblečení

Vzít si na sebe několik vrstev nezní nijak složitě, ale pokud nechcete vypadat jako kuličky, tak už to vyžaduje trochu více než jen obléknout si několik vrstev. Je dobré dodržovat tři takové základní body.

Přečíst celý článek

14/09/2017 – Šaty a sukně na podzim/zimu

S příchodem chladnějšího počasí se většina z nás uchyluje k zimnímu šatníku. Proč ale naopak se nenaučit, jak nosit ten jarní/letní šatník i na podzim/zimu? Díky tomu budete mít funkční šatník po celý rok! :) Největší důraz je na šaty a sukně. Top si můžete vzít po svetr a kabát jakýkoli a bude Vám teplo. To se u sukní a šatů na první pohled říci nedá. Jak tedy na to? 

  1. 31/8/2017 – Základ šatníku – spodní prádlo

Spodní prádlo je část oblečení, která nás dokáže ovlivnit po celý den. Pokud nám dobře nesedí, někde nás škrtí nebo je malé, tak je to na nás poznat. V horším případě to je vidět i přes oblečení.

Přečít celý článek

 

17/8/2017 – Hurá do školy / do práce – outfity

Prázdniny se pomalu blíží ke konci a ač je to pro některé velmi smutná zpráva, tak s koncem prázdnin můžou přijít naopak nové příležitosti a začátky. :) Někdo nastupuje do nové školy, někdo na vysokou a někdo do práce. A krom vykročení pravou nohovou Vám v novém začátku může pomoci něco, v čem se budete cítit skvěle a sebejistě. :) 

Přečíst celý článek 

 

3/8/2017 – Léto nekončí – sportem k hezké postavě

Druhá polovina prázdnin před náma a s ní i hezké počasí. :) S každým hezkým dnem přichází i ideální příležitost vyrazit ven za sportem nebo nějakým pohybem, díky kterému budeme například i o kousek blíž k hezké postavě. Nejvíce ideální je mít nějaké univerzání oblečení, které pak můžete vytáhnout k jakému kolik rekreačnímu sportu. Kraťasy, legíny, tílko nebo tričko, sportovní boty a pro dámy sportovní podprsenku. :) Pak už si stačí jen vybrat, jestli půjdete na kolo, na procházku, na brusle, zaběhat si nebo si například zahrát volejbal. 

Přečíst celý článek

 

20/07/2017 – Letní inspirace – outfity

Léto máme v plném proudu a s ním i několik žhavých trendů v oblékání. Jaké to jsou a na co si u nich dávat pozor. 

Přečíst celý článek

 

13/07/2017 – Letní vychytávky na pláž

Léto je v plném produ a většina z nás bude nějakou dobu trávit někde u vody. Někdo se vydá k moři za hranice, někdo zas zůstane u nás. Proto dnešní článek bude věnován právě vychytávkám na pláž a k vodě. :)

Přečíst celý článek

 

22/6/2017 – Jaké plavky na letošní léto

Léto a dny plné sluníčka jsou tu. Navíc s koncem školního roku přicházejí i dovolené u vody nebo moře. Jaké plavky zvolit letos nejen k bazénu, ale i na pláž?

Přečíst celý článek

 

8/6/2017 – Jak nosit culottes kalhoty

Culottes jsou ve světě velmi oblíbené kalhoty, které jsou svým vzhledem velmi specifické. Jedná se o volné kalhoty, jejiž délka končí mezi koleny a kotníky. Nikdy né kratší nebo delší.

Tento styl kalhot je velmi oblíbený nejen z módního důvodu, ale i z ryze praktického důvodu. V první řadě jsou tyto kalhoty v létě velmi příjemné. Dále tyto kalhoty ocení například silnější dámy s výrazným zadečkem nebo boky. V těchto kalhotech totiž vše schovají. Kouzlo těchto je v tom, že sluší všem. 

Přečíst celý článek

 

25/5/2017 – Jak nosit košile

Když se řekne košile, tak většina si vybaví úzkou jednobrevnou košili do práce nebo na schůzku. V dnešní době je velké množství nejrůznějších střihů košil. Od úzkých, až po oversize. Od dlouhého rukávu, až po nejrůznější střihy bez rukávů.. Obléci si normálně košili umí každý, ale co si zkusit obléci košili více hravě? A jaké vychytávky existují u košile?

Přečíst celý článek 

 

11/5/2017 – Jak nosit šaty přes kalhoty

Móda jako taková je velmi zábavná a pestrá. Někteří dokáží být velmi kreativní a jejich styl je úžasný. Nicméně někteří si s módou moc neví rady, a nebo je některé kombinace ani nenapadnou. Takovou kombinací jsou například šaty přes kalhoty. Ve světě módy to jedna z nejlepších kombinací, jaká může u šatů být. Já osobně tuhle kombinaci miluji. Je zábavná, neobyčejná, hlavně šaty můžete nosit opravdu celý rok. :)

Přečíst celý článek

 

27/4/2017 – Trendy s/s 2017

Čas nových trendů je tu. Co se bude nosit tuto sezónu se dozvíte právě v tomto článku: velké, malé, výrazné a neobvyklé kabelky … 50 odstínů červené … žlutá … košile všeho druhu a střihu … princezna na prvním místě … sportovní parka … bílé boty … nášivky … výšivky a brože … sportovní prvky.

Přečíst celý článek

 

13/4/2017 – Základ šatníku – část 3.

Základ šatníku je důležitý a měl by být součástí každé skříně. Dnešní článek je poslední ze série článků o základu šatníku. V předchozí dva články byly věnovány tričkám, košilím, bundám atd.. Dnes se společně podíváme na kabelky, boty a doplňky.

Přečíst cely článek                                                                                       

  

30/3/2017 – Víkend s módou – Proměna 

Nejen vypadat, ale hlavně cítit se dobře. To je cílem každé Proměny. Během akce Víkend s módou v Centru Pivovar se uskutečnily celkem dvě proměny úžasných dam, které byly vybrány. Celkem se přihlásilo do této proměny 26 žen. Tímto všem ženám, slečnám, maminkám, babičkám děkujeme za přihlášení. Nebylo vůbec lehké vybrat jen dvě výherkyně.

Samotná proměna se skládá z několika částí. Vlasy, make-up a styling. O vlasy a make-up se postaral Salon Freestyle, konkrétně Michaela Murdychová a Jakub Hájek. Styling měla na starosti stylistka Martina Kaufmannová.

Přečíst celý článek

 

16/3/2017 – Základ šatníku – část 2.

Základ šatníku je důležitý a měl by být součástí každé skříně. I přesto, že to je známá věc už dlouho, tak já osobně si důležitost základu šatníku uvědomuji čím dál tím více až posledních pár let. Kalhoty, košili atd. jsme měli a máme ve skříni všichni, ale některé věci přijdou až postupem času.. V práci na základ šatníku narážím neustále a proto jsem se rozhodla udělat sérii článku právě na toto téma a ukázat i trochu inspirace, jak se dá se základem šatníku kouzlit. První článek byl věnován bundám, kabátům, svetrům. Dnes se společně podívám dál.

Přečíst celý článek

 

2/3/2017 – Základ šatníku – část 1. 

Základ šatníku je důležitý a měl by být součástí každé skříně. I přesto, že to je známá věc už dlouho, tak já osobně si důležitost základu šatníku uvědomuji čím dál tím více až posledních pár let. Kalhoty, košili atd. jsme měli a máme ve skříni všichni, ale některé věci přijdou až postupem času.. V práci na základ šatníku narážím neustále a proto jsem se rozhodla udělat sérii článku právě na toto téma a ukázat i trochu inspirace, jak se dá se základem šatníku kouzlit. 

Přečíst celý článek

 

16/2/2017 – Jak nakupovat ve slevách 

Odolat slevám je velmi těžké. Červené nápisy ve výloze upozorňující na slevy, nacpané štendry oblečením, a nízké ceny, jsou až moc silný lákadlem pro každého z nás. Jak odolat a zvládnout koupit jen to, co opravdu potřebujeme a budeme nosit?  

Přečíst celý článek

 

2/2/2017 – Módní desatero

Vítám Vás u nové rubriky o módě, kde se pravidelně budeme potkávat.

Na každé schůzce osobního stylingu s klientkou ráda začínám s několika body, které je dobré mít na paměti. Móda sama o sobě se neustále vyvíjí, a i když se některé trendy opakují, tak se stále objevují nové věci. Možnosti, které máme v dnešní době, jsou neuvěřitelné a proto je škoda jich nevyužít. S tím souvisí i toto desatero.  

Přečíst celý článek