cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

04/01/2018/ - zimní inspirace - outfits

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

04/01/2018 – Zimní inspirace – outfit

 

Zima bývá většinou náročná v oblékání. Na první místo se staví teplo a až pak „líbivost“. Z toho důvodu jsem se rozhodla sestavit menší článek s několika fotkami, které mohou krásně posloužit jako inspirace. To, co si z nich odnesete, je jen na Vás. Nemusíte se držet stejných barev, klidně postačí jen kombinace oblečení. 

Koláže jsou dány dohromady náhodně z různých stylů. :)

Nebojte se kombinace světlejších barev dohromady nebo kombinace světlejších a tmavších. Obě vypadají velmi dobře. :) Stejně dobře vypadá kombinace i „pohorek“ s elegantnějším kabátem nebo tenisky. Nicméně pozor na holé kotníky, s těmi počkejte až bude teplejší počasí. :)

Silonky se vzorem jsou letos v zimě také velkým trendem. Zkuste například puntíky nebo jiné vzory. :) Doplňky, jako například vzor na punčochách, jsou velmi důležité. 

Pokrývka hlavy. Pokud máte „bad hair day“ , tak klobouk nebo čepice může být Vaším nejlepším přítelem. Navíc to krásně doladí i Váš outfit. A nebojte se ani divočejších kombinací jako vzorovaný svetr, výrazný prsten nebo vyšší ponožky než boty. :)

Výrazná bunda, lesklé kalhoty nebo čiré brýle. I tím můžete zpestřit Váš outfit. Nezapomeňte, že věk je jen číslo a obléci si můžete cokoli, pokud se v tom budete cítit dobře. :) 

 

Mějte se krásně,  Vaše M.