cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

13/4/2017 - Základ šatníku - část 3.

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

13/4/2017 – Základ šatníku – část 3.

Základ šatníku je důležitý a měl by být součástí každé skříně. I přesto, že to je známá věc už dlouho, tak já osobně si důležitost základu šatníku uvědomuji čím dál tím více až posledních pár let. Kalhoty, košili atd. jsme měli a máme ve skříni všichni, ale některé věci přijdou až postupem času.. V práci na základ šatníku narážím neustále a proto jsem se rozhodla udělat sérii článku právě na toto téma a ukázat i trochu inspirace, jak se dá se základem šatníku kouzlit. 

uvodni_1_orez

Dnešní článek je poslední ze série článků o základu šatníku. V předchozí dva články byly věnovány tričkám, košilím, bundám atd.. Dnes se společně podíváme na:  

 

Kabelky, boty, doplňky

   Snímek obrazovky 2017-04-13 v 13.51.40

*Barevnost doplňku je čistě na Vás. Někdo rád černý klobouk, někdo naopak světlejší. 

 

kabelky

Kabelky

Někomu stačí jedna kabelka, někomu nestačí ani deset. Pokud ovšem nechcete mít jen jednu a nechcete mít naopak velké množství, tak ideální jsou tyto kabelky. První kabelkou je větší kabelka do práce nebo do školy, kam se Vám bude vejít formát A4 nebo počítač. Další kabelka je menší černá kabelka, která se Vám bude hodit naprosto ke všemu a nikdy s ní nešlápnete vedle. :) Poslední kabelkou je výraznější kabelka. Barva, materiál nebo provedení je čistě na Vás. Takovou kabelkou oživíte každý outfit.

satek

Šátek

Vedle kalsických velkých šátků a šálů zaměřte svou pozornost i na malý šátek čtvercového rozměru. Nosit ho můžete hned několika způsoby. První způsob je do vlasů, okolo drdolu nebo například  jako „čelenka“. Velmi klasickým, ale nestárnoucím způsobem, je uvázání šátku okolo krku. Šátek skvěle vypadá i uvázány okolo zápěstí nebo na kabelce.

                                                                                             doplnky

Klobouk, náhrdelník, brýle

Nepodceňujte ani další doplňky jako je například klobout, náhrdelník nebo brýle. Pokud máte bad hair day, tak nejlepším doplňkem Vám bude klobouk nebo výrazná rtěnka. Klobouk dokáže změnit outfit a oživit o něco dalšího. Zkuste si navlnit nebo sepnout vlasy do spadlého drdolu. Ihned to bude působit více romanticky.

Náhrdelník je dalším skvělým doplňkem. Pokud zvolíte výrazný náhrdelník, tak výrazné náušnice nechte doma. Stačí jen jedna výrazná věc. 

Brýle už dávno nejsou považovány jen za ochranu očí před sluníčkem. Řadí se mezi módní doplněk, který sluší naprosto všem. Zkuste vedle klasických černých sáhnout i po jiné barvě?

                                                                                            boty_3

Boty

Určit jaké boty mít a nemít v šatníku nelze, ale jsou boty, které vypadají skvěle a ve světě módy patří do šatníku. Mezi ně například patří bílé tenisky a conversky. Sluší naprosto všem a jejich kombinování je v poslední době více hravé. Vedle uvolněného sportovního outfitu se například nosí k více elegantnějším outfitům. Dále tu jsou podpatky, které by měla mít ve skříni každá žena. Výše podpatku a styl je na každém zvlášť. Nejvíce klasické jsou černé lodičky do mírné špičky s úzkým podpatkem. :) Hlavně nezapomeňte na čisté boty. Jak se říká, podle bot poznáš člověka.

 

To by bylo k dnešnímu článku zaměřeném na doplňky vše.

 

Krásné Velikonoce všem!

Vaše Martina – Módní rádce OC Pivovar