cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

17/08/2017 - Hurá do školy / do práce - outfity

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

17/8/2017 – Hurá do školy / do práce – outfity

sukne

Prázdniny se pomalu blíží ke konci a ač je to pro některé velmi smutná zpráva, tak s koncem prázdnin můžou přijít naopak nové příležitosti a začátky. :) Někdo nastupuje do nové školy, někdo na vysokou a někdo do práce. A krom vykročení pravou nohovou Vám v novém začátku může pomoci něco, v čem se budete cítit skvěle a sebejistě. :) 

oblek

Do práce

Business look

  • Pokud Vaše pozice obnáší být oblečena dle business dress code, tak máte na výběr z několika možností. V barvách to je buď střídmá klasika (černá, šedá), výrazné barvy (červená, celo bílá a pod..) nebo sebejistá tmavomodrá. Pokud chcete zaujmout, ale nejste si výraznou barvou jisti, tak volte tmavomodrou. V této barvě budete působit sebejistě a neobyčejně. Černou si na sebe umí vzít každý. :) 
  • A co přesně na sebe? Pouzdové šaty nebo sukně s blůzkou jsou klasikou. Zkuste například kalhotový kostýmek, který bude střihově napaditější. :)
  • Se šperky opatrně. Volte méně výrazné jak zpracováním, tak barvou. 

světlý Jak se obléci, když není dress code? 

  • Nemít stanovený dress code je velmi příjemné. Obléci se můžete dle sebe. Ale i přes to jsou pozice nebo situace, kam si obléci jen tak něco nejde. Vyvarujte se například roztrhaným džínám, průsvitným materiálům a nápisům na tričku (některé nápisy mohou být v práci nevhodné). 
  • Buďte trochu více kreativní. Džíny s trikem si umí vzít každý. :) 

tmavomodra

Do školy

Střední škola 

  • Od určitého věku je jasné, že se chceme oblékat dle sebe a nikoli dle rodičů. Je to v pořádku, ale stejěn jako do práce, tak i doškoly některé kousky nepatří. Velmi hodně roztrhané džíny, průsvitné materiály, hluboké vystřihy, krátké sukně. 
  • Líčení – stejně jako je to s oblékáním, tak je to i s líčením. V mladí je krásná přirozenost, ale k tomu si musí dojít každá dívka/žena sama. Nicméně když už make-up, tak decentně nebo nude. :) 

katata Vysoká škola

  • Zde je především důležité dbát na zkouškové ohledně oblékání. Některé školy si potrpí na slušném oblečení. 

saticky   sukne

photo: pinterest.com

Krásný zbytek léta! 

Vaše stylistka Martina