cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

20/07/2017 - Letní inspirace - outfity

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

20/07/2017 – Letní inspirace – outfity

uvod

Léto máme v plném proudu a s ním i několik žhavých trendů v oblékání. Jaké to jsou a na co si u nich dávat pozor. 

kostymky

  1. Kostýmky alá dvoudílné pyžamo 
  • Lehký kostýmek ze saténu, který připomíná spíš pyžamo. V obchodech můžete narazit například na klasiku sako + kalhoty, ale také například na sako + kraťasy. Kombinují se růuzné barvy a proužku. Pokud se Vám tento trend líbí, tak si s ním zkuste více pohrát. Místo podpatků si vemte botasky. :) 
  • Další trendem jsou dvoudílné sety. Buď sukně a top, kalhoty a top nebo kraťasy a top. I tento trend vypadá dobře. Jen u většiny počítejte s tím, že střihy budou do pasu. 

suke

2. Sukně do pasu 

  • Tento trend není úplně pro každého. Na jednu stranu sukně do pasu dokáže schovat spoustu „nedokonalostí“, ale také dokáže i z hezkého zadečku udělat nehezký. Zkuste kombinovat například s blůzkou se spadlými rameny, kdy zadní část necháte přes sukni a přední část si zastrčíte za pas. 

ramena

3. " Spadlá ramena" 

  • Top, kde místo rukávu jsou „spadlá ramena“ nebo odhalená ramena. :) Vypadá velmi žensky. Nebojte se i volnějších střihů. Pokud si v tomto střihu připadáte „objemná“, tak kombinujte například s kraťasy nebo úzkým spodním dílem oblečení. 

saty

4. Šaty 

  • Letos se nosí volnější střihy s volány (na sukni, na rukávech, u dekoltu..) nebo výrazné vzory (květiny, etno vzory). Pokud se Vám líbí i tento trend, tak nezapoměňte si vyzkoušet šaty i v jiných velikostech. Díky volnému střihu Vám naopak mohou slušet buď menší nebo naopak větší. Každá látka a každý vzor vypadá na postavě jinak. :) 

5. Slamněné doplňky

  • O kloboukách jsem tu psala už několikrát, ale taková slamněná kabelka je taký super letní žhavý kousek. Pokud jedete na dovolenou k moři, poohlédněte se tam po nějaké malé přes rameno. Jsou nestárnoucí klasikou a vypadají skvěle!