cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

26/10/2017 - Trendy a triky v líčení

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

26/10/2017 – Trendy a triky v líčení

 

Trendy na podzim zimu jsme si už řekli v předchozím článku, teď se společně podíváme na trendy v líčení + si Vám ukážu pár triků, které usnadňují líčení. 

Make-up

– Čím dál více se dává větší důraz na výběr správného make-up. Né, že by se nedával i předtím, ale až teď v poslední době je více a více značek, které dělají například větší barevné škály odstínů. Vybrat si tedy ten pravý je více snadnější než kdykoli předtím. A jak na to? Asi většina z nás si make-up vyzkouší na ruce, což je chyba. Na ruce máme zcela jiný odstín pleti, než na obličeji. Doporučuje se si make-up vyzkoušet například na krku pod hranou čelisti. :) K make-up se pojí i korektor například pod oči. Návod jak si správně nanést korektor najdete v obrázku.

 

Oči 

– Jak si nakreslit krásně kouřové stíny nebo vykouzlit stejné linky? Pro někoho to je hračka a pro někoho naopak ne. Existuje ale spoustu krásných názorných obrázků, které to usnadňují. :) A jaké zvolit barvy? Na podzim to jsou klasciký zemité barvy, ale nebojte se sáhnout i po nějaké výraznější barvě.

 

Rty 

 – O výrazných rtech na podzim jsme si už říkali na FB v pravidelných postech, které můžete zpětně dohledat mezi obrázky v albu: Módní rádce. :) Výrazné rtěnky k podzimu patří a není lepší doba na jejich nošení, než právě teď. Jak na dlouhotrvající neslíbatelnou rtěnku nebo na krásně vykreslené rty zjístíte v obrázku. 

Péče 

– Péče o pleť je velmi důležitá sama o sobě a s příchazející zimou se stává ještě více důležitou. Velké mrazy a další nepříznivé podmínky se na naší pleti dokážou projevit. Jak si tedy udělat třeba doma správný peeling na obličej nebo jak se zbavit černých kruhů pod očima se dozvíte v obrázcích. :)

– Nejrůznější masky si můžete pořídit například v DM drogérii. Ale pokud nemáte cestu kolem, tak si můžete vytvořit i doma peeling. 

Hydratační : Med + Olivový olej ( poěr 1:1)

Peeling : Med + třtinový cukr 

Na černé kruhy pod očima : Kávová sedlina + kokosový olej  (nanést, masírovat a nechat působit 2–3 minuty)  

 

photo: pinterest.com