cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

27/4/2017 - Trendy s/s 2017

 Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

27/4/2017 – Trendy s/s 2017

Čas nových trendů je tu. Co se bude nosit tuto sezónu se dozvíte právě teď v článku. :)

kabelky_trendy

Velké, malé, výrazné a neobvyklé 

To vše vystihuje tašky, kabelky a batohy pro rok 2017. Nebojte se výrazných kombinací, aplikací nebo sportovních prvků.

 

cervena_trendy

50 odstínů červené 

Červená barva je považována za sexy barvu. Pokud ji máte na sobě, tak víte moc dobře, co chcete. Proto nesmí chybět ani v trendech. Noste ji nejen na oblečení, ale i na doplňcích.. kabelky, boty, šperky.

 

zluta_trendy

Žlutá 

Tato barva letos ovládla módní mola. Pokud je na Vás až moc výrazná, tak zkuste aspoň doplněk ve žluté barvě. Například kabelka je skvělým doplňkem, který se hodí ke všemu. Nebojte se s ní oživit outfit.

 

 kosile_trendy

Košile všeho druhu a střihu 

Kdo má rád košile, tak letos bude jako v ráji. Nosí se všechny možné střihy. Oversize, uplá, se zavazováním nebo s holými rameny. Je jen na Vás, jak moc se odvážíte.

 

 princezna_trendy

Princezna na prvním místě 

Trend plný krajek, voláků, průsvitných materiálů a výšivek. Vše v dívčím a romantickém stylu. Pokud je průsvitnost na Vás moc, tak vemte pod šaty například světle modré džíny.

 

 parka_trend

Sportovní parka 

Parky, pláštěnky a větrovky. Funkční, sportovní a trendy! Zkuste tento trend nosit více odvážněji. Místo kombinace se sportovním oblečením zkuste více ženskosti. 

 

boty_trend

Bílé boty 

A je to tu zas. Bílé boty stále vládnou a rozhodně se nechystají výsluní slávy opustit. Je jedno, jestli sáhnete po novějším modelu nebo po x let starém. Trendy jsou i retro modely několik let staré. Čím starší, tím lepší. :) 

 

personalizace_trendy

Nášivky, výšivky a brože 

Vše čím si můžete více personalizovat oblečení je trendy. Ukažte jaký je Váš styl, jak dané oblečení chcete nosit vy. Trendy jsou například i kresby nebo monogramy.
     

Sportovní prvky 

Sportovní prvky jsou čím dál více oblíbené. Jen pozor na legíny! Pokud zvolíte obyčejné bavlněné legíny, které průsvitají, tak jste naopak mimo trend! Takové kalhoty nechte doma!

 

Vaše Martina – Módní rádce Centra Pivovar