cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

28/09/2017 - Jak správně vrstvit oblečení

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

 

28/09/2017 – Jak správně vrstvit oblečení

 

uvodni_kolazVzít si na sebe několik vrstev nezní nijak složitě, ale pokud nechcete vypadat jako kuličky, tak už to vyžaduje trochu více než jen obléknout si několik vrstev. Je dobré dodržovat tři takové základní body. 

  1. různé délky – Pokud chcete docílit správného efektu vrstvení, tak je dobré dodržovat různé délky. Když si vezměte na se stejně dlouho košili a svetr, tak už se o vrstvení ůplně mluvit nedá. 
  2. různé materiály – Není problém vrstvit ve stejném materiálu, ale pozor aby toho nebylo už moc. Je lepší sáhnout po různých materiálech jako například džínovina, pletenina, kůže, krajka, atd..
  3. vzory – U vrstvení se vzory opravdu opatrně. Když zvolíte několik různých vzorů, tak už to může působit jako cirkus. Jeden a stačí! :) 

S čím vším se dá vrstvit? Džíny, sukně, šaty, košile, trika/tílka, cardigany, svetry, kabáty, bundy. Níže máte několik skvělých outfitů na ukázku.  normal_kolaz_1 Dokud ještě stále je babí léto a krásné počasí, tak využijte stylingu letní bundičky se slabším kabátkem například. Dohromady to vypadá opravdu skvěle a pokud se Vám tento styl líbí, tak v zimě zkuste například svetr + kožená bunda + kabát. Nicméně pozor, aby jste nevypadali až moc „naducaně“. :) 

suknekalhoty_kolaz2 Sukně + kalhoty, jeden z mých velmi oblíbených stylingů. Jediné pravidlo je to, že kalhoty by Vám měly být vidět. Zbytek už je jen podle Vás. suknekalhoty_kolaz_1 Nebojte se i více průsvitější látky nebo více honosnější sukně, s kalhotama nic vidět nebude a outfit posunete opět o kousek dál. :)  prusvit_kolaz1 To same plate i pro průsvitné košile nebo šaty. Opět by měly být kalhoty vidět a nebojte se do outfitu přidat i trochu více drsnější prvek jako například koženou nebo džínovou bundu, výrazné boty. :)  extravagance_kolaz1 Extravagance je dalším skvělý místo pro vrstvení. Nebojte se sáhnout i po více výrazných kombinacích. Jediné co, tak pozor na vzory, aby se z extravagance nakonec nestal kolotoč.  dlouhe_kolaz2 dlouhe_kolaz1 Šaty a je jedno jestli dlouhé, pletené nebo letní. Šaty jsou k vrstvení jako dělané a díky tomu je můžete nosit i po celý rok. Opět by měly být vidět i kalhoty. :)