cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

30/3/2017 - Víkend módy - Proměna

Módní rádce Centra Pivovar … blog o módě … trendech, tipech a radách ze světa módy od stylistky a blogerky
Martiny Kaufmannové.

WEB modni radce 4

 

30/3/2017 – Víkend s módou – Proměna 

Nejen vypadat, ale hlavně cítit se dobře. To je cílem každé proměny. Během akce Víkend s módou v Centru Pivovar se uskutečnily celkem dvě proměny úžasných dam, které byly vybrány. Celkem se přihlásilo do této proměny 26 žen. Tímto všem ženám, slečnám, maminkám, babičkám děkujeme za přihlášení. Nebylo vůbec lehké vybrat jen dvě výherkyně.

Samotná proměna se skládá z několika částí. Vlasy, make-up a styling. O vlasy a make-up se postaral Salon Freestyle, konkrétně Michaela Murdychová a Jakub Hájek. Styling měla na starosti stylistka Martina Kaufmannová.

Jak přesně taková proměna probíhá? Na začátku je potřeba konzultace jak s kadeřníky, tak se stylistkou, kde se zjistí více o klientce/výherkyni proměny. Díky konzultacím se dokáže vytvořit proměna, ve které se bude klientka dobře cítit. Po konzultaci se začne postupně pracovat na proměně. Nejprve vlasy a make-up, nakonec styling. Proměny o Víkendu s módou v Centrum Pivovar začaly už v sobotu ve 12:30, kdy výherkyně dorazily do kadeřnického Salonu Freestyle. Obě proměny se zvládly za 3,5 hodiny, a výherkyně své nové vizáže předvedly na pódiu v 16:00 hodin.

Výherkyně:

NNP_3507 kopie

Miloslava Vilacká, 34

Miluška se do Proměny přihlásila se slovy: „ Moc mě zajímá jestli je nějaká změna u mě možná. Hlavně bych se chtěla začít znovu líbit mé rodině.“ Po konzultaci jak s kadeřnicí Michaelou, tak se stylistkou Martinou, se vytvořila tato proměna. Miloslava měla krátké vlasy, které dostaly nový střih a barvu. U stylingu byla prosba o elegantní look.

Šaty: Gate, kabelka: CCC, trenčkot: Gate, boty: CCC  

 

NNP_3508-1

Lenka Skalníková, 36

Lenka se do proměny přihlásila se slovy: „Už dlouho se chci nechat ostříhat hodně na krátko a potřebovala bych poradit s oblékáním, můj styl zamrznul někde před 10ti lety :D. Každá změna mě vždycky „nakopne“ a teď po zimě bych novou energii potřebovala, hlavně na ty mé dvě děti, které mám doma.“ O Lenku se postaral kadeřník Jakub a stylistka Martina. Dle Lenčina přání se vytvořil krátký účes, který Jakub zesvětlil na blond. U stylingu bylo přání na něco ženského a stále praktického kvůli dětem.

Šaty: Gate, džínová bunda: Gate (podobná: Cropp), kabelka: CCC, boty: CCC  

 

NNP_3756

Celková proměna Lenky a Miloslavy

 

IMG_1704

Momentka z podia s výherkyněmi Proměny a stylistkou Martinou.

 

Doufáme, že se Vám akce Víkend s módou v Centrum Pivovar líbila.

Mějte se krásně,

Centrum Pivovar  


Foto proměn: Nela Nováková

Foto momentky z pódia: Jakub Fišer