cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

Co s sebou přinese konec prázdnin…

Jaký styling zvolit na konci léta? Cokoliv, dovoleno je úplně vše. Je libo denim, samet, puntík či pruhy, nebo raději lesklé kousky… Prostě se připravte na divočinu (to znamená klidně i zvířecí motivy).

konec-prazdnin

Konec léta je opravdu ve znamení maximální uvolněnosti. Bude to i tím, že je většina již po dovolené a v dobré náladě, a tak si neděláme zbytečně hlavu s kombinacemi. Možností máme opravdu nesmírně mnoho. Celkem výhoda je i to, že se nám trochu ochladilo, takže můžeme skombinovat hodně letní modely s trochu podzimními. Klidně oversize triko, které jste nosily k šortkám, nebo dokonce jen jako šaty, přepásané malým šátkem místo pásku. Teď si pod něj v podzimním počasí můžete přidat i rolák a dlouhé kalhoty.

konec-prazdnin

Jako naprostou dokonalost považuji tenisky a rozevláté letní šaty. Když se kouknete do jakéhokoliv módního časopisu, nebo pokud „šmírujete“ hvězdy co nosí, tak zjistíte, že naprostá většina (ne-li všechny) vyměnily páskové sandály za tenisky. Možností máte nepočítaně. Záleží jen na Vás a pokud to jen trochu jde, je dobré do kvalitních bot opravdu investovat. Nejenom, že naděláte velkou parádu, většinou taky více vydrží a za mne, komfort nohou je velmi důležitý. Nohy nás musí nosit celý život, takže bychom jim měly dopřát náležitou péči. Vše potřebné pro jejich domácí péči naleznete určitě v DM drogérii. Já třeba miluji masky na nohy. Po nich jsou Vaše nohy k zulíbání. Tedy pokud Vás netrápí nějaký odér. Ale i toho se dá zbavit. Jakýkoliv sprej do bot s obsahem stříbra a na nohy vždy večer aplikovat Driclor (ten Vám rády prodají v lékárně).

konec-prazdnin       konec-prazdnin

Takže vzhůru do tenisek. S dokonalou péči si to můžete dovolit.

Už jste si vybraly ty pravé?

V A3 Sportu zaručeně vyberete kousek, který se hodí právě k vám. Nebojte se barevnosti. Pokud nejste právě odvážné na výrazné oblečení, tak u tenisek rozhodně popusťte fantazii. Jednobarevný oděv určitě potřebuje barevné boty.

konec-prazdnin konec-prazdnin

Věřte, že se začátkem školního roku určitě oceníte maximální pohodlí, které Vám tenisky zaručují. Při honbě za školními pomůckami budou Vaše nohy jako v bavlnce.

A nic nebrání tomu, abyste stejné veselé boty koupila i svému malému potomkovi. Letos frčí Mickey Mouse. Vykukuje na nás ze všech stran. V každém obchodě a je jedno zda prodávají obuv, oblečení, jídlo či drogérii.

Třeba v Takku mají s Mickey Mausem na co si jen vzpomenete. Tak proč nevyrazit na výlet třeba takhle.

Mějte nádherný start v novém školním roce. Hlavně žádné hroucení (to platí hlavně pro rodiče). Vše nakonec stejně dopadne tak jak má.

 

Jo a kdyby přeci jen na hroucení došlo, tak pomůže jóga a pokec s kamarádkami.

konec-prazdnin

Vaše Fraise