Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Jarní úklid šatníku

12.03.2019

Minulý týden nás počasí navnadilo na jarní náladu. Bylo nádherně teplo, odhazovali jsme teplé kabáty a bundy. A každý z  nás ráno plašil před skříní (i když asi více ženy než muži), co si dnes vzít na sebe, abychom se odpoledne neuvařili. V  popředí skříní jsme měli vyskládané samé svetry, tlusté mikiny, roláky a ani za mák jsme si nemohli vzpomenout co jsme vlastně v  loni na jaře či na podzim nosili.

Nastává období jarních detoxů a ten čeká nejspíše i naše skříně. 


 
Chce to pořádné odhodlání a věřte, že za dopoledne to máte hotové. Jdeme se tedy kouknout, na co ve  skříni zaměřit, čemu dát ještě šanci a co mělo opustit Vaši skříň už na přelomu milénia. 

Jako prvního se musíte zbavit pletených svetrů domácí výroby. Pokud to tedy není milovaný kousek po babičce, ve kterém se ráda díváte na romantické filmy, nebo pokud svetr nevypadá úplně „božansky“, že byste ho klidně mohla vynést na molo. Tak raději pryč s  nimi. 

 

Jistě děláte každý rok takový ten přerod šatníku ze zimního na letní a obráceně. Jednoduše zimní sezónu uklidíme do krabic a police skříní zaplníme loňskými modely, které jsme venčili na jaře či v  létě. 

Do krabice, kam uklidíme zimní kousky patří pouze věci, které jsou v  dobrém stavu a které nám padnou. Určitě dáme opravit zipy na bundách, nebo přišijeme knoflíky dříve, než je uklidíme. Za rok nás může zima nečekaně překvapit a není nic nepříjemnějšího, když si chcete vzít teplý kousek a Vy zjistíte, že je vadný a musíte ještě jeden den mrznout v sáčku. 

Taky tam neuklízíme kabát či kalhoty, do kterých už 10 let hubneme. Jednak nás zbytečně stresuje, že nám to není, a taky již dávno nejsou v  kurzu. I když můžete oponovat, že se móda vrací, mění se ale materiál, provedení a detaily podle kterých se pozná, že jde o hodně retro kousek. A měníme se taky my. To, v  čem jsem se cítily božsky ve 20-ti lety, nebo před 20-ti kily, ještě neznamená, že se budeme cítit opět nádherně. 

 

Takže vše, co je sice v  dobrém stavu, ale již není v  kurzu, dejte na charitu. Někomu uděláte radost a věřte, že vlastně i samy sobě. Protože Vás už ve skříni nebude vítat, nebo strašit nostalgická vel.36 na oblečení. 

S  jarními a letními kousky, které chystáte dát do skříně proveďte takovou malou soukromou přehlídku. Vyzkoušejte si vše, co tam opět chcete uložit. Po kontrole oblečení budete vědět, co je ještě v  super stavu a co je už kousek na chalupu. Věřte, že se na oblíbené triko z  loňského roku po zimě budete koukat jinak. Vyhnete se tímto překvapení, že se na něj po zimě těšíte a ono je v  podpaží zežloutlé od deodorantu, nebo se do něj nevejdete, či naopak z  něj vypadnete. Nebo prostě již není IN.

 

Tenhle detox nemusíte praktikovat pouze u oblečení. Rozhlédněte se doma co by potřebovalo protřídit. Třeba máte v  kuchyni spoustu koření, které jste ochutnali jen jednou a to ještě na předloňském grilovaném jehněčím. Nebo máte v  koupelně staré opalovací krémy, v  lékárně vitamíny po záruce… 

Takže moji drazí, věřte, že když se pár věcí zbavíte, dáváte tím vesmíru najevo, že k  Vám mohou přijít věci nové. A zaručuji Vám, že po takovémhle detoxu se budete cítit mnohem lépe a navíc budete na sebe neskutečně pyšné  

Mějte se krásně

Vaše Fraise