Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Krajky a něžná bílá jsou pořád v kurzu

25.07.2019

K létu bílá barva neodmyslitelně patří. I všechny milovnice černé v létě určitě podlehnou a pořídí si nějaký ten jeden kousek v zářivé bílé. A když jí nevyvenčí zde, tak na dovolené bílé na stopro podlehnou.


Bílá je synonymem čistoty, nevinnosti. Bílá v nás vzbuzuje něžnost, cudnost a lásku.
Když bílou látku spojíte s krajkou, volánkem, tylem, máte hned naprosto dokonalý romantický model.

Bílá je taky znakem perfekcionismu a touhou po dokonalosti a napomáhá přemýšlení. Podle řecké filozofie v sobě bílá barva ukrývá i všechny tóny. Je výrazem uvolnění a osvobození. Představuje absolutní svobodu od starého a symbolizuje tzv. čistý stůl a nový začátek.

Naučme se nosit bílou barvu (to je i úkol pro mne, neb já jsem milovnice černé a zároveň velká obdivovatelka všech dam, co bílou tak nádherně umí nosit). Bílá nám určitě hodně nabízí. Nemusíte v ní být jen za princeznu. V kombinaci s teniskami či kanadami a vojenským báglem prvotní něžnost rozbijete a budete dokonale k nakousnutí.

Bílá vypadá nádherně i v kombinaci s denimem. Bílé šaty doplněné jeansovou bundou, nebo naopak si vzít rifle a přes ně rozevláté bílé šaty… V téhle kombinaci nemůžete nic pokazit, a navíc Vám bude slušet v jakémkoliv věku.

 

Bílé se nemusíte bát. Jediný strašák bílé je snad jen káva a boloňské špagety ????
Bílá Vás opravdu rozzáří a je úplně jedno, zda jste zrzka, bruneta či blondýnka. Pokaždé Vás rozzáří, navíc nepřitahuje slunce, takže je to dokonalá barva pro letní parné měsíce. Nic s ní nezkazíte na pikniku a ani v kanceláři.Věděli jste, že v kundaliní józe je předepsaný oděv na cvičení pouze v bílé barvě?

Kundaliní jógou se dopracujete k lehkosti bytí. Je nejefektivnější a nejucelenější ze všech druhů jóg. Tahle prastará metoda nás povede k pozitivnímu naplnění našich životů. Povzbuzuje tvořivost, naše vědomí a ke všemu spouští léčivé procesy v našem těle.
Pomocí cvičení se naučíte vytvářet si vlastní realitu. Bude jen na Vás, zda každodenní starosti budete vnímat jako omezení a výmluvy, nebo to pochopíte jako příležitost k růstu a k nabytí zkušeností. Kundaliní jóga osvobozuje. Jedinou špatnou zprávou je, že se musí praktikovat pravidelně.

Pokud ale vytrváte, přinese Vám odstranění fyzických, mentálních i emocionálních překážek. Změní vám pohled na život. Naučíte se díky zklidnění radovat ze života. Jednoduše ho přijměte takový, jaký je a běžné starosti Vám již nebudou připadat nepřekonatelné a budete to brát tak, že je vlastně vše, jak má být.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv cvičení, důležitá je pravidelnost, a ještě více důležité je to, že jste se rozhodli věnovat čas sami sobě.

Jo a milí pánové. Co se týče barvy květin, kterou chcete obdařit dámu, tak věřte, žádná se nebude zlobit za elegantní bílou kytici.

Mějte krásné léto

                                             Vaše Fraise

Zdroj fotografii: Fraise, Pinterest