Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Na detailech záleží

16.01.2019

Můžete si říkat, že to či ono je jen detail, maličkost, prkotina, ale pravdou je, že na detailech opravdu záleží. A to ať už v dobrém nebo špatném. Někdy stačí opravdu málo a vše pokazíte a většinou stačí opravdu málo, abyste například nudný outfit vyzdvihli na pomyslný piedestal.


 

I když to zatím venku tak nevypadá, ale začíná nám podzim a s ním přichází i vyvětrání skříní a zjišťování co jsme vlastně v loni nosili. Nevím jak Vy, ale já s každým ročním obdobím tápu, co jsem to vlastně nosila a když to z té skříně vytáhnu, tak zase přemýšlím, s čím jsem to kombinovala.

 

V mé skříni naleznete kousky, které nosím opravdu několik sezon a ty mne většinou zachrání počáteční stres, když netuším, co na sebe. A pak tam mám sezónní úlety, kdy jsem si myslela, že to někdy budu nosit ????. Toho se, ale snažím vyvarovat, takže těch tzv. mrtvol ve skříni zase tolik nemám.

 




 

Letošní podzimní „must have“ je vlněné sako. Krásně padnoucí, či oversize, s kostkou či nikoliv, kratší, delší, každopádně je to sako, které z Vás udělá na ulici královnu.

 

Pokud si zvolíte vypracovanější model, dbejte na to, aby Vám perfektně sedlo v ramenou. Pokud si nechcete nechat sako vyrábět na míru a konfekce Vám úplně nesedne volte raději tip oversize. Zde se všechny případně nedostatky schovají, a ještě si budete moci v klidu dopřát i něco dobrého k snědku bez výčitek, že ráno sako nedopnete ????.

Velký výběr vlněných sak za rozumné peníze najdete v . A když budete mít štěstí, určitě ulovíte i starší model ve výprodeji. Nemusíte se toho vůbec bát, neb vlněné sako je hodně nadčasový kousek. Já jednoho povedeného vlňáska vlastním už 10 let. Pokaždé když ho vytáhnu splní co se po něm chce a dokonce mu nevadí, že bylo dříve trochu oversize a nyní spadá do kategorie slim ????

                         



 

Na podzim je ještě dostatek sluníčka, a tak si nezapomeňte najít k sobě i správné sluneční brýle. Už dávno nenosíme sluneční brýle jen jako ochranu proti slunečním paprskům. Brýle umí náramně doplnit každý outfit. Dlouhá léta byly in velké brýle, pod kterými se choval skoro celý obličej, nyní se na přehlídkových molech procházely drobná barevná sklíčka spadlé jen tak na konci nosu. Takže byly opravdu jen jako módní doplněk, skoro by se dalo říct jen jako šperk.

 

Každému ladí k obličeji něco jiného, a tak se raději držte toho, co se k Vám hodí. Každý rok vychází spoustu tipů brýlí, takže se nemusíte bát, že budete mimo mísu. K podzimu krásně ladí obruby v hnědých a zlatavých tónech. Pokud máte odvahu, tak opět vylezly na světlo světa retro cateye, nebo hodně bláznivé, třpytivé a lesklé kousky.




 

         

     


 

                    

Hlavně nezapomeňte buďte svá. To nejdůležitější je to, abyste se cítila dobře. A v tuhle chvíli je jedno jestli budete od hlavy až k patě jako z časopisu, když budete mít plnou hlavu strachu z toho, co si o Vás pomyslí okolí. Mějte na paměti, že se nikdy nemůžete zavděčit všem, a to ať už tím co děláte, nebo tím, jak vypadáte. Mějte se rády/rádi (neb doufám, že to tady čtou i muži ????).

 

Vaše Fraise


 


 




 

Foto zdroj: Pinterest, Fraise