Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Facebooku.

módní rádce

Nové začátky, berte je pozitivně

01.09.2019

Blíží se nový školní rok a tím i čas nových začátků. Úplně na začátku bychom si měli uvědomit, že to, co bylo doteď, nemusí být napořád. Stačí mít jen představu a pomalu si za ní jít. A s optimismem bychom měli začít i nový školní rok. A nemyslím tím jen optimismus náš, ale měli bychom podpořit i naše děti. Dodat jim odvahu, že letos bude jistě vše snadnější. Nový začátek je takový malý restart. Máme vlastně čistý štít. V žákovské není ani čárka, tak není důvod na předsudky. Co bylo v loni, se letos nemusí opakovat.
Tak jako chcete po dětech lepší výsledky, tak bychom jim měli dát i dobré prostředí, kde jim to půjde snadněji. Zkuste si dát taky závazek, že než vypustíte ostré slovo, budete raději mlčet. Respektive, volte slova. Moudrý člověk si nejdříve v hlavě uspořádá myšlenky, teprve pak mluví. Buďte tak moudrý, jak chcete, aby byly moudré vaše děti. I kritika se dá vyjádřit jinak než urážlivě.Děti jsou jako houba a nasávají do sebe všechny informace kolem sebe. Pokud jim budete nadávat, tak přesně takovému chování je učíte. A tím nemyslím jen nás rodiče, ale taky učitele, kteří se často k zesměšňování svých žáků uchylují. Ponižováním druhých dosáhnete jedině snížení své vlastní hodnoty v očích druhých. Nikdo si přeci nemůže vážit někoho, kdo druhým tímhle způsobem ubližuje.

Berte začátek školního roku pozitivně. Udělejte si s dětmi společnou prázdninovou chvilku, třeba v kině nebo na výletě, kdy si budete o dalším školním roku povídat. Kde si nastavíte nějaké pravidla, která budou obě strany dodržovat. Ptejte se dětí, čeho chtějí dokázat a taky s čím od Vás budou potřebovat pomoci. Těšte se z nových zítřků. Nastavte si klidně i plán odměn. A aby to těšení do školy bylo větší, nakupte dětem potřeby, se kterými se jim bude lépe pracovat. Moje dcera například ujíždí na hezkých sešitech s kvalitním papírem, na který se nádherně píše a je pravda, že na předměty, které jí nebaví si vezme ten nejhezčí sešit a alespoň kvůli tomu sešitu má radost z nezáživné hodiny ????.

 

Mějte krásné léto


                                             Vaše Fraise

Zdroj fotografii: Fraise, Pinterest