Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Plavky a jak se stát královnou pláže

09.07.2019

Letošní léto volá po minimalismu. Jednodílné plavky byly dříve určeny pouze ke sportu nebo k ukrytí případných nedokonalostí, které se snažíme nevystavovat. Přestože se na jednodílné plavky koukalo v minulosti skrz prsty, a nutno podotknout, že právem, neb to, co se vyrábělo, nebylo opravdu vůbec hezké, natož sexy a splňovalo pouze funkci nejít plavat nahá. Dnes jsou naopak jedním z nejvyhledávanějších kousků v plavkovém světě. Zamilovaly si je nejen holky krev a mlíko, ale i mladé slečny s postavou jako z titulní strany módního časopisu.


Velkou výhodou je, že návrháři konečně vyslechly volání těch dam, které potřebují zamaskovat nebo odpoutat pozornost od nějakého toho kila. Léto 2019 bude ve znamení funkčních plavek, které mají v sobě tvarující prvky, které Vám vymodelují bříško, vytvarují pás, podepřou prsa, myslí na variabilní vázání ramínek či ozdobné nabírání, které zdůrazní to, co má. Návrháři si dali letos opravdu záležet. Plavky ozvláštnili různými průstřihy, kovovými kroužky, sexy šněrováním. Tvarující plavky jsou opravdu úchvatné.Letošním hitem jsou taky nepochybně i vysoké kalhotky. Díky nim se Vám opticky prodlouží tělo a taky zeštíhlí pas. Pokud zvolíte jednobarevný spodní díl a horní pestrý, s puntíky či flitry, určitě neuděláte chybu.Nestyďte se za své křivky. Začněte je brát jako své přednosti. Máte hezká prsa, ukažte je a vyzdvihujte je každý den. Zaměřte se se na to, co se Vám na Vaší postavě líbí a hýčkejte se.

Nenadávejte si, že nejste štíhlá a lépe tvarovaná. Věřte, pokud se naučíte dívat na sebe se zalíbením, budete mít každý den krásnější. Vaše tělo bude pak lépe pracovat a nebude ve stresu, nebude zadržovat vodu ani tuky, nebude mít nutkání sníst celou cukrárnu. Zkuste si představit, že Vám denně někdo nadává a vyčítá a kritizuje jaký jste. Pokud se máte jen trochu ráda, budete myslet na to, jak se tomu dotyčnému postavit, případně se s někým takovým už nestýkat. Naše tělo od nás nemůže utéct a i přesto, že se k němu nechováme hezky, tak pro nás každý den dokonale pracuje. Naše silné nohy nás, i když jim hubujeme a nemáme je rády, každý den dovedou tam, kam chceme.

Nevyvíjejme na své tělo zbytečné nátlaky, zbytečně se pak obaluje a schovává pod vrstvu tuku jako dítě co se schovává pod peřinu před zlem. Láska k sobě je ten správný klíč ke spokojenosti. Jen spokojený člověk, ne pesimista, dokáže zázraky.

A že teď v létě budete ukazovat špíčky? No a co. A až Vaše zloba na Vás bude menší, věřte, že i ty špíčky se zmenší. To bude odměna Vašeho těla za to, jak se o sebe krásně staráte.

Dopřejte si večer procházku, najděte si chvilku, kdy budete sama se sebou, naučte se ráno protáhnout tělo, aby celý den fungovalo a dopřejte mu večerní protažení, aby krásně ve spánku zregenerovalo. Věnujte svému tělo ráno i večer 10 minut a uvidíte, už zítra Vám za tu péči poděkuje. Když jednou vynecháte, nic se neděje, nenadávejte si a druhý den pokračujte ve svém předsevzetí. Za čas si na to zvyknete tak, že naopak, když to vynecháte, budete mít výčitky.

Usmívejte se na sebe i druhé a každý den bude krásnější. A sebe v plavkách opravdu neřešte, užijte si rybník, bazén či moře v plné parádě, nasávejte slunce každým kouskem těla. A berte to pozitivně, když už jste přeci majitelkou větší plochy, tak taky nasajete více sluneční energie ????. A to je přeci pozitivní.

Mějte se krásně

                                             Vaše Fraise

Zdroj fotografii: Fraise, Pinterest