Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Facebooku.

módní rádce

Uvaž si mašli, aby tě našli

17.06.2019

Tohle rčení je hodně staré a letos se ho módní svět rozhodl oprášit ve velkém. Dnes je možné opravdu vše a pokud se nebojíte kombinovat a ladit, máte vyhráno.
 Letošek přeje opravdu detailům. Jednoduchý model s výrazným detailem vzbudí pozornost i u největšího odpůrce módních trendů. Jako nejstylovější se letos považují mašle. A to opravdu veliké a opravdu na všem a všude.Boty, kabelky, klobouky, šaty, cokoliv, kam vás napadne, si můžete mašli přidělat.

Můžete jí nosit zavázanou kolem pasu, ozdobit střed topu, nebo uvázat na ramínko tílka, nebo si mašlí ozdobit vlasy. Letos nebude stuha ať už krajková či saténová patřit jen nevěstám nebo malým dětem. Nebojte se jí a zapojte fantazii. Za pár korun z galanterie máte parádu, za kterou se otočí každý. Naštěstí je dnes opravdu veliký výběr desénu a materiálů, ze kterých se stuhy na mašle vyrábí.

 

Pokud stužkám propadnete úplně, nazdobte si nimi i domácnost. Na zahradní slavnosti ozdobte mašlemi altán. Na nožičky skleniček můžete navázat barevné stužky a pokud bude každá jiné barvy, mají pak hosté krásné poznávací znamení, která sklenička je jejich. Udělejte si každý nedělní oběd krásnější a slavnostnější a převažte stužkou příbor. Věřte, že tyhle malé pravidelnosti udělají z rutiny hezké chvilky. Uvidíte, že až vaše děti vyrostou a budou se k vám v dospělosti vracet, budou se těšit právě na tyhle malé detaily ze svého dětství.Vytvořte si například stužkové závěsy na stěnu, pověste stuhy se stropů či světel. Stužky již nepatří pouze do velikonočního období. Nebojte se jich a pozvěte stužky do svého života.Je to s nimi opravdu krásnější.

Mějte se krásně

                                             Vaše Fraise

Zdroj fotografii: Fraise, Pinterest