cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

2.ročník Hračkyády

Děčín, červen 2017 – V centru Pivovar Děčín si mohou děti zadovádět s Michalem Nesvadbou

V neděli 18. června se v Centru Pivovar Děčín koná druhý ročník Hračkyády. Tentokrát si organizátoři akce, spolu s prodejnou hraček „Bambule“, pozvali Michala Nesvadbu, aby dětem zpříjemnil odpoledne.

Pro děti je také připravena soutěžní stezka s odměnou. Každé dítě obdrží v prodejně Bambule hrací kartičku, na kterou bude na stanovištích, rozmístěných po pasáži obchodního centra, sbírat razítka. Za nasbíraná razítka pak dostanou děti odměnu.

Kromě Michala mohou děti dovádět s maskoty Mimoňů, nebo s pohádkovými postavičkami prasátkem Peppou a Tomem. Zároveň děti potěší klaun Ronald McDonald. Na parkovišti OC bude v daný den zaparkovaný kamión McDonald, který návštěvníkům v rámci NAROVINUTOUR 2017 nabídne multimediální centrum, zelinářský koutek, gril zónu a další.

Více na www.centrumpivovar.cz

###

CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN

je multifunkční obchodní komplex, rozkládající se na celkové ploše přes 22 000 m2 s 17 500 m2 obchodní plochy, více než 60 obchodními jednotkami a 420 parkovacími místy. V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb i svět rodinné zábavy.

Centrum Pivovar Děčín je zasazeno do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. Unikátní multifunkční centrum vzniklo citlivým spojením původních historických částí budov pivovaru, o němž první zmínky sahají až k přelomu 17. a 18. století, s novými moderními prvky architektury.

RSJ Private Equity

je fondem spravujícím soukromé investice společníků a partnerů akciové společnosti RSJ. Do portfolia fondu patří investice v nemovitostech v České republice i v zahraničí a účast na inovativních projektech v oblasti energetiky a informačních technologií. Fond spravuje prostředky v investičním objemu kolem 150 miliónů eur.