cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

3. narozeniny Centra Pivovar budou opravdu "sladké"

Děčín, duben 2017 – V Centru Pivovar Děčín Vám bude „sladce“ 

Centrum Pivovar Děčín bude totiž v sobotu 22. dubna slavit „sladké“ 3. narozeniny. A to opravdu sladce. Na programu bude nejen ochutnávka a prodej čokolády a cukrovinek všeho druhu, ale také dílničky a soutěže pro děti.

Stylové „Chocolate girls“ Vám dají ochutnat cukrovinky, v cukrářské show se můžete podívat na vytváření narozeninového dortu, a děti si mohou kreslit přímo čokoládou, nebo si z ní tvarovat. A koupit si můžete dokonce i čokoládové víno.

Od 15:30 bude program na pódiu moderovat Petr Hříbal, kterého diváci mohou znát i z ranního vysílání TV Nova. A „lahůdkou“ na konec bude koncert oblíbeného zpěváka Sebastiana. „Rádi bychom tímto zákazníkům poděkovali za celoroční přízeň a zpříjemnili jejich nakupování jak doprovodným programem, tak využitím narozeninových slev od 19. do 23.dubna“, uvedla nám manažerka obchodního centra Monika Kubíčková.

 

###

CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN

je multifunkční obchodní komplex, rozkládající se na celkové ploše přes 22 000 m2 s 17 500 m2 obchodní plochy, více než 60 obchodními jednotkami a 420 parkovacími místy. V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb i svět rodinné zábavy.

Centrum Pivovar Děčín je zasazeno do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. Unikátní multifunkční centrum vzniklo citlivým spojením původních historických částí budov pivovaru, o němž první zmínky sahají až k přelomu 17. a 18. století, s novými moderními prvky architektury.

RSJ Private Equity

je fondem spravujícím soukromé investice společníků a partnerů akciové společnosti RSJ. Do portfolia fondu patří investice v nemovitostech v České republice i v zahraničí a účast na inovativních projektech v oblasti energetiky a informačních technologií. Fond spravuje prostředky v investičním objemu kolem 150 miliónů eur.