cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

Domov pro seniory ožil hudbou

Děčín, 16. prosinec 2016 – Adventní čas je pro většinu z nás obdobím příprav na Vánoce, kdy voní cukroví, všude je plno světel a těšení. Zároveň se Advent stává dobou, kdy se zastavíme, bilancujeme, setkáváme se se svými blízkými a snažíme se rozdávat radost.

Naše seniory v Domově pro seniory na Kamenické ulici (Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.) přišly v tuto dobu navštívit děti z Dětského domova v Krásné Lípě. Pod vedením vychovatelky Evy Miloschewitschové nacvičily pásmo tanečků, zpěvů a básniček. I ti nejmenší předvedli výkony, které vykouzlily našim klientům úsměv na tváři. Nejstarší děti předvedly skvělou choreografii při street dance a bylo vidět, jak si někteří senioři do rytmu podupávali. Na závěr jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy a děti rozdaly seniorům spoustu pěkných vlastnoručně vyrobených dárečků.

„Je krásné vidět setkání dvou generací a to, jak se mohou navzájem obohatit. Velice děkujeme OC Pivovar Děčín za zprostředkování této akce a věřím, že jsme se při podobné příležitosti nesešli naposledy,“ řekla Jana Skalová, ředitelka CSS Děčín.

„V letošním roce jsme pro děti z Dětského domova z Krásné Lípy připravili v obchodním centru Pivovar Strom splněných přání a tím umožnili našim návštěvníků obdarovat některé z dětí tohoto domova. Ráda bych moc poděkovala všem, kteří přispěli svým dárkem a udělali tak radost dětem. Ty na oplátku velmi potěšily svým krásným vystoupením klienty v Domově pro seniory v Děčíně 2,“ doplnila Monika Kubíčková z OC Pivovar Děčín.

Děkujeme za povedené setkání a přejeme všem krásný adventní čas.

###

CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB DĚČÍN

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN

je multifunkční obchodní komplex, rozkládající se na celkové ploše přes 22 000 m2 s 17 500 m2 obchodní plochy, více než 60 obchodními jednotkami a 420 parkovacími místy. V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb i svět rodinné zábavy.

Centrum Pivovar Děčín je zasazeno do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. Unikátní multifunkční centrum vzniklo citlivým spojením původních historických částí budov pivovaru, o němž první zmínky sahají až k přelomu 17. a 18. století, s novými moderními prvky architektury.

RSJ Private Equity

je fondem spravujícím soukromé investice společníků a partnerů akciové společnosti RSJ. Do portfolia fondu patří investice v nemovitostech v České republice i v zahraničí a účast na inovativních projektech v oblasti energetiky a informačních technologií. Fond spravuje prostředky v investičním objemu kolem 150 miliónů eur.