cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

Seminář reálné sebeobrany věnovaný Tomáškovi

Dne 24.1.2015 ve společenských prostorách Centra Pivovar proběhl půldenní benefiční seminář reálné sebeobrany pod vedením Self Defense Division, z.s. na podporu tříletého Tomáška Novotného. Malý Tomášek se narodil bez močového měchýře, tlustého střeva, s rozštěpem páteře a poruchou pánevní kosti. Absolvoval již velké množství operací a další ho ještě čekají.

Naštěstí je tento chlapec velký bojovník a my se ho rozhodli podpořit.

Tento projekt vznikl ve spolupráci s Andělé bez křídel o.s., z.s. a Centrum Pivovar. Seminář podpořila také komunita Suicide Angels, což je skupina alternativně vypadajících lidí, kteří svým vzhledem a stylem života přitahují pozornost, čehož využívají pro charitativní aktivity.

Dále nás pak jako mediální partneři akce podpořili Enter DC a Tiskárna PC Grafik . Díky výtěžku ze vstupného se podařilo vybrat 7000 Kč a ještě dalších 5000 Kč věnovaly právě dívky ze Suicide Angels, které tuto částku získaly prodejem charitativních kalendářů a triček. Celý výtěžek bude připsán rodině Novotných, kteří pro Tomáška pořídí zdravotní a další nezbytné pomůcky. Účastníci semináře měli možnost seznámit se s teorií sebeobrany jako takové, zásadami prevence rizikových situací a zúčastnit se nácviku stabilního postoje, základních chvatů, úderů a kopů. Instruktoři SDD, z.s. také překvapili ostatní návštěvníky obchodního centra zinscenovaným přepadením a následujícími ukázkami bojových technik přímo v hale centra. Všem zúčastněným tímto děkujeme za štědré příspěvky a těšíme se na další setkání s vámi. Self Defense Division, z.s.

Bc. Barbora Procházková, Tisková mluvčí a instruktorka reálné sebeobrany


Fotogalerie stránky