cs de
Pivovar MHD č. 1 a 7
Obchody a Galerie: po - ne; 9:00 - 20:00
Supermarket: po - ne; 8:00 - 21:00
Restaurace: ne - čt; 11:00 – 21:00
pá - so; 10:00 – 23:00

Víkend se stylistkou ZDARMA 

Děčín, květen 2017 – Víkend se stylistkou ZDARMA 

Pokud chcete podtrhnout svůj půvab, nebo změnit svou image, stačí využít akci děčínského Centra Pivovar pořádanou poslední víkend v květnu /27.-28.5./ s názvem „Víkend se stylistkou ZDARMA“.

Jedná se o službu pro zákazníky Centra Pivovar Děčín ve spolupráci s módní poradkyní Martinou Kaufmannovou, která radí zákazníkům, jaké oblečení, střih či barva se komu hodí, jak ho správně nosit a také jak správně nakupovat. A co musíte udělat pro to, abyste se mohli zúčastnit? Stačí si svůj termín včas zarezervovat na e-mail: info@centrumpivovar.cz. Do předmětu uveďte „Stylistka“ a vaše rezervace bude zpětně potvrzena.

„Jedná se o práci osobní stylistky, která spočívá v poradenství v oblasti módy, stylu a odívání. Jde především o individuální práci s klientem, s cílem nalézt vlastní osobní styl. Naše stylistka Vám s lehkostí pomůže upevnit vaše zdravé sebevědomí“, uvedla nám manažerka obchodního centra Monika Kubíčková. 

###

CENTRUM PIVOVAR DĚČÍN

je multifunkční obchodní komplex, rozkládající se na celkové ploše přes 22 000 m2 s 17 500 m2 obchodní plochy, více než 60 obchodními jednotkami a 420 parkovacími místy. V novém vzdušném komplexu je pro návštěvníky připraven pestrý mix obchodů, originální restaurace s vlastním minipivovarem, kavárna, supermarket, síť služeb i svět rodinné zábavy.

Centrum Pivovar Děčín je zasazeno do areálu místního starobylého pivovaru v překrásné části Děčína nazývané Podmokly. Unikátní multifunkční centrum vzniklo citlivým spojením původních historických částí budov pivovaru, o němž první zmínky sahají až k přelomu 17. a 18. století, s novými moderními prvky architektury.

RSJ Private Equity

je fondem spravujícím soukromé investice společníků a partnerů akciové společnosti RSJ. Do portfolia fondu patří investice v nemovitostech v České republice i v zahraničí a účast na inovativních projektech v oblasti energetiky a informačních technologií. Fond spravuje prostředky v investičním objemu kolem 150 miliónů eur.