Supermarket Billa:

PO–NE  8:00–21:00

 

Obchody:

PO–NE  9:00–20:00

 

Pivovarská restaurace Kapitán:

NE–ČT  11:00–22:00
PÁ–SO  11:00–23:00
 

Otevírací doba během svátků v roce 2024

 

Centrum Pivovar 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031

(Správa Centra PO - PÁ  9:00–16:00)
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa - jak se k nám dostanete?

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 420 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Facebooku.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte nás na Instagramu.

SAFE4YOU

Centrum Pivovar Děčín přispěl na nový babybox v děčínské nemocnici

29.03.2022

V úterý 8. března byl za účasti Ludvíka Hesse, iniciátora babyboxů v České republice, slavnostně zahájen provoz modernizovaného zařízení v Děčíně. Nový babybox je oproti předchozí generaci vybaven modernější technikou. Díky tomu je nejen zajištěno větší bezpečí dítěte, ale také rychlejší informování zdravotníků. Původní babybox v děčínské nemocnici byl uveden do provozu před bezmála dvanácti lety – 12. dubna 2010. V současnosti je v celé České republice rozmístěno celkem 81 babyboxů, do nichž bylo během 17 let jejich existence odloženo 234 dětí.


Centrum Pivovar Děčín, který má pod svými křídly investiční skupina RSJ, se rozhodlo darovat na nový babybox částku 30 000 Kč. Čeněk Vávra, manažer centra k tomu řekl: „Chceme přispívat k rozvoji našeho regionu nejen společenskými a kulturními akcemi v rámci našeho centra. Projekt babyboxů sledujeme dlouhodobě a jsme rádi, že v nedaleké nemocnici byl nainstalován zcela nový, který může pomoci nějaké mamince v těžké životní situaci respektive jejímu dítěti.“ 


Historické objekty bývalého pivovaru v Děčíně - Podmoklech byly v roce 2014 citlivě přestavěny na obchodní a kulturně společenské centrum. Základní myšlenka celého konceptu staví na přirozeném využití a zachování původní zástavby v harmonické rovnováze s výstavbou nových prodejních ploch a technického zázemí. Projekt investora RSJ Investments, jehož autorem bylo studio Acht, získal nejedno architektonické ocenění.  V příjemném vzdušném komplexu uprostřed zeleně mohou návštěvníci využít zhruba 60 obchodů, řadu kaváren, originální restauraci s vlastním minipivovarem, supermarket, síť služeb či svět rodinné zábavy.

Web: 

https://www.centrumpivovar.cz/
https://www.rsj.com/cz/investments/investice/realestateii