Supermarket Billa:

PO–NE  8:00–21:00

 

Obchody:

PO–NE  9:00–20:00

 

Pivovarská restaurace Kapitán:

NE–ČT  11:00–22:00
PÁ–SO  11:00–23:00
 

Otevírací doba během svátků v roce 2024

 

Centrum Pivovar 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031

(Správa Centra PO - PÁ  9:00–16:00)
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa - jak se k nám dostanete?

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 420 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Facebooku.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte nás na Instagramu.

SAFE4YOU

03.03.2023

Pro zlepšení komfortu nákupů a v rámci zvyšování bezpečnosti našich návštěvníků v programu SAFE4YOU jsme na jaře 2022 a po více jak roce příprav, realizovali výměnu původních travelátorů za nejmodernější a nejbezpečnější typ zařízení od společnosti Schindler. Oproti původně plánované 3 měsíční odstávce se nám podařilo více jak o 2 týdny dříve vše dokončit a zpřístupnit tento velmi oblíbený vstup do Centra Pivovar. Na níže uvedeném videu se s námi můžete podívat na momenty z realizace výměny zařízení. Děkujeme Všem našim partnerům podílejících se na této akci. Vaše Centrum Pivovar.

29.03.2022

V úterý 8. března byl za účasti Ludvíka Hesse, iniciátora babyboxů v České republice, slavnostně zahájen provoz modernizovaného zařízení v Děčíně. Nový babybox je oproti předchozí generaci vybaven modernější technikou. Díky tomu je nejen zajištěno větší bezpečí dítěte, ale také rychlejší informování zdravotníků. Původní babybox v děčínské nemocnici byl uveden do provozu před bezmála dvanácti lety – 12. dubna 2010. V současnosti je v celé České republice rozmístěno celkem 81 babyboxů, do nichž bylo během 17 let jejich existence odloženo 234 dětí.


Centrum Pivovar Děčín, který má pod svými křídly investiční skupina RSJ, se rozhodlo darovat na nový babybox částku 30 000 Kč. Čeněk Vávra, manažer centra k tomu řekl: „Chceme přispívat k rozvoji našeho regionu nejen společenskými a kulturními akcemi v rámci našeho centra. Projekt babyboxů sledujeme dlouhodobě a jsme rádi, že v nedaleké nemocnici byl nainstalován zcela nový, který může pomoci nějaké mamince v těžké životní situaci respektive jejímu dítěti.“ 


Historické objekty bývalého pivovaru v Děčíně - Podmoklech byly v roce 2014 citlivě přestavěny na obchodní a kulturně společenské centrum. Základní myšlenka celého konceptu staví na přirozeném využití a zachování původní zástavby v harmonické rovnováze s výstavbou nových prodejních ploch a technického zázemí. Projekt investora RSJ Investments, jehož autorem bylo studio Acht, získal nejedno architektonické ocenění.  V příjemném vzdušném komplexu uprostřed zeleně mohou návštěvníci využít zhruba 60 obchodů, řadu kaváren, originální restauraci s vlastním minipivovarem, supermarket, síť služeb či svět rodinné zábavy.

Web: 

https://www.centrumpivovar.cz/
https://www.rsj.com/cz/investments/investice/realestateii

24.02.2021

Zapomněli jste si roušku - v autě / doma / práci a potřebujete si v Centru Pivovar Děčín nakoupit? Jeden z programů SAFE4YOU Vám pomůže! Od října 2020 jsme pomohli více jak 1000 zákazníkům k bezpečnému nákupu.

SAFE4YOU * BEZPEČÍ - ODPOVĚDNOST - KOMUNITA

 

23.12.2020

Věděli jste, že dne 23.11.2020 byli u nás v Centrum Pivovar Děčín na návštěvě pan a paní Štroblovi ze --> Středisko výcviku vodicích psů s budoucí vodící fenkou CONNIE, která v rámci výcviku navštěvuje naše Centrum.  V te samý den jsme také Connie za Centrum předali vánoční dárečky. 

Podívejte se i na video, jakou měla radost fenka Connieu nás v
Centrum Pivovar Děčín při předávání vánočních dárečků. Video zde -->

Středisku přejeme co nejsrdečněji vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2021. 

16.09.2020

Vážení zákazníci,
Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, proto jsme pro Vás zrekonstruovali dětské minihřiště s oblíbeným majákem.
Těšíme se na Vaši návštěvu!