Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 777 623 031
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Dokonalá inspirace pro chladné dny

11.02.2019

Tak jako je Valentýn testem, zda si na nás muži v tento den obdarují kytičkou a romantickou večeří, tak studená zima je testem našeho šatníku, zda v těchto mrazech dostatečně obstojí.

Na prvním místě je samozřejmě zůstat v teple a suchu, ale jak přitom zůstat neodolatelně krásná? Tuhle otázku si klade určitě každá z nás. Nikdo nechce mimo sjezdovku nosit kombinézu.

Každá jsem jiná. Je to jako s muži - to, co nadchne jednu, to by druhá ani za mák nechtěla. Úplně stejně se chováme i mezi regály a je jedno zda jde o oblečení, kosmetiku nebo potraviny.

V tom je ten život opravdu pestrý a díky tomu  můžeme na ulici vidět krásku v tygrovaných punčocháčích a mini-kožichu, či jinou v super dlouhém kabátu, ze kterého jí kouká pouze podrážka bot, nebo taky milovnici tepla a pohodlí v zimní kombinéze. Co je ale nejdůležitější? Přeci umět to prodat 

 


Klasický červený kabát, tak ten nesmí chybět v žádném šatníku. Pro odvážné holky klidně i v nějaké extra hebké a chlupaté variantě. K dokonalosti je nutné mít už jen ten správný klobouk.

  
            
Nejste-li milovnice výstřední rudé, tak letos nešlápnete vedle s béžovým, bílým či velbloudím kouskem. Materiály se nosí převážně plastičtější a silnější. Takže jak by řekli amerikanismy posedlí puberťáci: „čím více fluffy tím více IN“

 

 

Samostatnou kapitolou jsou oversizové kabáty. Jedni je zatracují, jiný milují a další zatím hledají ten svůj pravý vysněný a dokonale padnoucí. Říkáte si, proč píšu dokonale padnoucí, když je oversize, vlastně obr-kabát a ten přeci nemusí sedět. Opak je pravdou, ne každý obr-kabát na vás vypadá dobře a nechcete přeci vypadat, jako kdybyste si ho půjčila po pratetě, co se prala s obezitou.

Obr-kabát se musí umět nosit. Někdy pomůže kožený pásek, někdy ohrnout rukávy. Prostě se jich nebojte a zkoušejte si je, kdykoliv na Vás mávají z ramínka. Ten pravý na Vás určitě někde čeká. K takovému kabátu si klidně vezměte outdoorové boty. Bude Vám super teplo a ještě budete mít šťávu.

A když to nebude kabát, tak bunda to bude určitě 

 

 

Takové nadýchané bundy různých tvarů a barev vloni vévodily všem přehlídkovým molům. Kdo má ale na to koule, klidně může vyvenčit i něco odvážnějšího.

 

A na závěr zde mám jeden super tip pro nejvíce zimomřivé holky. Zaručuji Vám, že v tomhle kousku zaručeně oslníte, a navíc Vám opravdu nebude zima, neb je to kousek, ve kterém budete od hlavy až k patě zabalená.

 

Mějte se krásně

Vaše Fraise

 

Foto: zdroj Pinterest a Fraise