Supermarket:

po – ne 8:00 – 21:00

 

Obchody:

po - ne 9:00 - 20:00

 

Restaurace:

 

leden – duben

ne - čt 11:00 – 21:00
pá - so 11:00 – 23:00

 

květen – prosinec

ne – čt 11:00 – 22:00

pá – so 11:00 – 23:00

Centrum Pivovar Děčín

 

Sofijská 2/3, Děčín VI-Letná
405 02 Děčín

 

+420 412 535 455
info@centrumpivovar.cz

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Zastávka MHD Pivovar

 

Jízdní řády DPMD

Zákazníkům je zdarma

k dispozici 395 ven­kovních

parkovacích míst na střeše obchodního centra.

Příjezdová komunikace je z kruhového objezdu

ulic Ruská, Sofijská a přímý vjezd z ulice Slovanská.

Buďte s námi v kontaktu a sledujte naše stránky na Faceboku.

módní rádce

Zaměřeno na svůdnost

05.03.2019

Tak jak dbáme na náš zevnějšek a na to v čem vycházíme ven, tak úplně stejně bychom měly věnovat pozornost tomu, jakou máme tu nejspodnější vrstvu oblečení.


Je po Valentýnu a ty šťastnější z nás dostaly ke květině a čokoládě i něco krajkového. Ti, co neslaví tenhle romantický svátek, měli by určitě svou náklonnost projevit alespoň na blížící se MDŽ. Přeci jen je Vám pánové s námi hezky, že ano. A nám je na oplátku, i díky malým drobnostem, s Vámi taky. 

Vybírat spodní prádlo musíme tak, aby správně sedělo, vyzdvihovalo přednosti a skrývalo nedostatky, a to za každých okolností. Každá jsme jiná a každá máme jiné potřeby a požadavky na výsledný efekt. 

Dnes se vyrábí prádlo z různých materiálů a každá máme zamilovaný určitý druh. A i když občas podlehneme změně, stejně se rády vracíme k oblíbené barvě, střihu či materiálu.

 

Pár malých rad jak na to.

 

1. Vyzdvihněme své přednosti

Vždy se nám vyplatí zaměřit se na to, co chceme zdůraznit, co potlačit. Máte hezké nohy? Super, ukažte je! Jste majitelkou krásného a pevného poprsí? Nebojte se jej zdůraznit. Zkoušejte různé typy podprsenek, flirtujte s korzety a pobavte se se svůdnými košilkami nebo vyzkoušejte podvazkový pás. Nebojte si vyzkoušet všechno to co se nám líbí. Třeba to, o čem si myslíme, že není pro nás vhodné, bude naopak úplně wow. 

2. Vyberte si tu správnou kombinaci

Nikde není napsáno, že každé ženě musí slušet krajkový set podprsenky a kalhotek. Pokud tedy hledáte prádlo, které má oslnit a víte, že vaše postava má nedostatky, hledejte alternativy. Kulaté bříško, které nám zůstalo po dětech a velká stehna snadno skryje svůdná košilka. Štíhlé, avšak chlapecké postavě bude naopak slušet podvazkový pás. 

 

 

3. Nenuťte se do trendů

Že modelky Victoria’s Secret nenosí nic jiného, než tanga nebo brazilky, neznamená, že si je musíte oblékat i vy. Tyto střihy sluší jen málokomu. Že váš partner šilhá po krajkových punčochách, ale vy nemůžete sehnat žádné, které by vaše stehno nerozdělily na dvě poloviny? Co sluší jedné ženě, nemusí slušet druhé. V prádle, které nám nesluší a které nám není pohodlné, se nikdy nebudeme cítit příjemně a sebevědomě. Takže opět radím, zkoušejte vše, co se Vám líbí a uvidíte, že brzy naleznete ten správný dokonale padnoucí, a přitom sexy kousek. 

 

 

A čemu se vyhnout za každých okolností?

 

Zapomeňte na zaprané a obnošené prádlo. Něco takového musí z domu pryč. To nedělá radost ani na doma!

Spodní prádlo se nesmí pod oblečení rýsovat. Není hezké vidět, pod hezkým oblečením zaříznutou podprsenku či kalhotky. Pod některé oblečení jsou vhodné bezešvé kalhotky a košilka.

 

A ještě jeden malý tip. Nebojte se jít s kůži na trh. Klidně vyneste spodní prádlo tak, jako kdyby šlo o top.

 

 


Vaše Fraise

 

 

Foto: zdroj Pinterest, Fraise